KONST / Litografier / Färglitografi 14366201
nr 1436 6201
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
2 st, Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 58x46-62x78, oramade lösa blad
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:15:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska